Dollhouse RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход
StoryВ Холивуд Хилс, където блясъкът и богатството бяха водеща сила, където хората бяха като изваяни от камък, а слънцето непрестанно озаряваше дните им. Там, където всеки носеше маска и никой не говореше за проблемите си – там бе мястото където най-стриктно се пазеха тайните на едно пропадащо общество. А най-добре пазената тайна бе Къщата за кукли.
Latest topics
Carina Barnett | Puppet masters | fc: Melisa Pamuk | Taken.Сря 10 Мар 2021, 23:46carina barnett.
Celia Mancini - Italian mafia - FC: Adria Arjona||Taken.Сря 10 Мар 2021, 23:11Celia Mancini
Jason LeeПон 08 Мар 2021, 01:08narcisse;
Maria Rodrigez - Ordinary - FC: Shay Mitchell||Free.Нед 07 Мар 2021, 14:38maria rodriguez.
Ardian Bare - Albanian mafia - FC: Wentworth Miller||taken.Вто 26 Яну 2021, 23:17ardian bare.
Nella Mancini - Italian mafia - FC: Nathalie Kelley||Free.Вто 26 Яну 2021, 19:00Nella Mancini.
Koll Bare - Albanian mafia - FC: Douglas Booth||Free.Сря 20 Яну 2021, 18:06Koll Bare.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

View the whole list


Go down
adriana morgan.
adriana morgan.
fbi
fbi
Брой мнения : 799
Join date : 10.04.2020

'ideas pull the trigger, but instinct loads the gun.' Empty 'ideas pull the trigger, but instinct loads the gun.'

Пет 10 Апр 2020, 11:33

Понякога се гледах в огледалото и се чудех коя съм днес, спомням си коя бях преди година и се чудя коя ли ще съм след още една. В Саудитска Арабия бях Захра, в Оман бях Ясмина, в Русия - Лена. Захра беше оцеляла, Ясмина - също, Лена си бе донесла спомен, изразяващ се в белег, нанесен с хладно оръжие отстрани на кръста.
През изминалите три години бях сменила самоличности, адреси, прически. Бях изгубила хора, бях лъгала хора, които са важни за мен, с едничката цел да ги защитя... загубих и тях, когато разкрих лъжите си.
Гледам се в огледалото и осъзнавам колко съм сама. През живота ми преминават хора, които не се задържат в него. Преминават временни приятели на някоя от самоличностите ми, преминават жертви или обекти на разследванията ми. После отново оставам сама. Странно, това бе започнало да ме удовлетворява, мислех по-добре в самотата, не се тревожех, че мой близък може да пострада, бях отговорна само за себе си. Майка ми ме бе изоставила, напускайки болницата след като ме дарила с живот, така че цял живот бях отгледана в среда на мъже. Баща ми бе генерал във Военновъздушните сили, двамата ми по-големи полубратя, деца от бившата съпруга на баща ми, бяха тръгнали по неговите стъпки. Единият се издигаше успешно във Флота, докато другият рядко се връщаше от мисии в Близкия изток. Мъжете Морган покоряваха небето, земята и моретата, а аз просто бях красивото попълнение в семейството. Никога не ми беше дстатъчно да бъда крехкото цвете, за което да се грижат, макар и от разстояние. Никой от тях не беше наясно, когато заминах за Куантико. Със сигурност щяха да ме спрат, за тях трябваше да остана непокътната, в безопасност. Разбраха, когато вече беше твърде късно, така и не можаха да ме спрат. А може би трябваше. Може би сега щях да съм с тях, вместо да се гледам в огледалото на хиляди километри, вместо да бъда Захра, Ясмина или Лена.
Сега отново бях просто Адриана. Поне до следващия път.
Adriana Morgan fbi agent
28 years old

FC: Blake Lively
narcisse;
narcisse;
puppet master
puppet master
Брой мнения : 1789
Join date : 03.09.2013
https://plastic-people.bulgarianforum.net

'ideas pull the trigger, but instinct loads the gun.' Empty Re: 'ideas pull the trigger, but instinct loads the gun.'

Пет 10 Апр 2020, 11:45
Одобрена си. Добре дошла!
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите